רוצים לחסוך בהוצאות המשכנתא? - השאירו פרטים ונעזור לכם לחסוך הון!


אז אתם רוצים לחסוך בהחזרי המשכנתא שלכם?

הגעתם למקום הנכון!

הי,
שמי אסף זיק ואני המייסד והמנהל של זיק ייעוץ וליווי פיננסי. נשוי ואבא לשלושה ילדים.
אני בעל תואר שני במנהל עסקים (MBA) בהתמחות מימון, יועץ משכנתאות מוסמך, בעל רישיון ניהול השקעות מטעם רשות ניירות ערך ומנהל סיכונים מוסמך (CRM). 

המומחיות והיתרון שלי

לחסוך לכם כסף - הרבה כסף!

asaf_zick6

במהלך 20 השנים האחרונות מילאתי שורה של תפקידים בכירים בשוק ההון וביניהם: ניהול סיכונים פיננסיים, בקרת אשראי ורגולציה, ניהול השקעות (קופות גמל, קרנות השתלמות, קרנות נאמנות ותיקי ניירות ערך) וניהול סיכונים תפעוליים.

לאחר שנים רבות בתוך המערכת הפיננסית הישראלית, החלטתי להקים את זיק ייעוץ וליווי פיננסי. עשיתי את זה מתוך רצון לעזור ולתרום מהידע הפיננסי הרב שצברתי, לציבור נוטלי המשכנתאות החדשות ובעלי המשכנתאות הקיימות.

נטילת משכנתא חדשה היא נקודת ציון משמעותית ביותר עבור כולנו. בעוד שאנו חולמים על בית משלנו, לא לכולם יש את הידע בכל הנוגע להיבטים הפיננסיים והפרוצדורליים שכרוכים בנטילת משכנתא או במחזור שלה.

בנקודה זו בדיוק אני נכנס לתמונה ומטרתי לסייע לכם בראש ובראשונה להבין לקראת מה אתם הולכים ולבנות עבורכם את תמהיל המשכנתא המותאם בדיוק עבורכם. תמהיל אשר יאפשר לכם לשלב בין החזר ההלוואה ושאר שאיפותיכם בחיים, עד לפירעון המשכנתא כולה.

בתהליך נטילת משכנתא, הדבר החשוב ביותר הוא בניית התמהיל. זהו הרכב מסלולי ההלוואה שמרכיבים את סך ההלוואה. לשם כך דרושה מומחיות והבנה מעמיקה של הסיכונים הפיננסיים הגלומים בכל מסלול ומסלול והתאמתם ללקוחות בצורה מושלמת. 

לפיכך, דרוש לכם מומחה בעל ניסיון פיננסי עשיר. 

בזיק ייעוץ וליווי פיננסי אתם מקבלים בדיוק את זהשירות של מומחה פיננסי. יש לכם את הביטחון שאתם נמצאים בידיים טובות, מקצועיות ואמינות שיעניקו לכם שקט נפשי בתהליך הכל כך משמעותי (ומסובך לעיתים) בחיים שלכם.

בעולם אומנויות הלחימה, לכל ספורטאי יש בפינה שלו את המאמן שלו. המאמן הוא הגורם הסמכותי, זה שמעודד, תומך ומדריך את הספורטאי לאורך הקרב המתרחש בזירה.
אני נמצא בפינה שלכם לכל אורך הדרך. אתם יכולים להרגיש בטוחים.

בזיק ייעוץ וליווי פיננסי, אני רואה בית, עם כל המשמעויות שבמונח וכך אני מאמין שהלקוחות שלי צריכים להרגיש - בבית.

אני רואה בלקוחות שלי שותפים ולכן רואה זהות אינטרסים ביני לבין ללקוחותיי.

תפיסת עולם זו שמה אותי בנעלי הלקוחות שלי ומגדירה את הערכים שלאורם אני מתנהל לטובת לקוחותיי.

 
אמינות

אני מאמין כי לפני הכל צריך להיות 'בנאדם'.

כאחד כזה, אני מתחייב לנהוג באמינות, יושרה והגינות. אני מכבד ושומר על סודיות המידע ופרטיות לקוחותיי. כמו כן, אני מקפיד על עמידה וקיום ההתחייבויות החוזיות שהוסכמו בינינו.

 מקצוענות ואיכות

מטרתי היא לספק ללקוחות שלי שירות מקצועי ואיכותי מהמעלה הראשונה.

 טובת הלקוח במרכז

 אני מייצג את האינטרסים של הלקוחות שלי ולא של גוף פיננסי כזה או אחר.

אינני מתוגמל בשום צורה מאף גורם פיננסי שאני פונה אליו במסגרת השירות שאני מספק ללקוחותיי ולכן אני אובייקטיבי וחף מאינטרסים שעלולים לעמוד בסתירה עם האינטרסים של הלקוחות שלי.

טובת הלקוחות שלי היא מעל לכל.

 

אני מזמין אתכם להשאיר פרטים ונתחיל יחד בחיסכון שלכם עוד היום!

שיהיה בהצלחה,

אסף זיק.