רוצים לחסוך בהוצאות המשכנתא? - השאירו פרטים ונעזור לכם לחסוך הון!

אודות זיק ייעוץ וליווי פיננסי

"זיק ייעוץ וליווי פיננסי" עוסקת בייעוץ, ליווי והכוונת לקוחותיה בתהליך נטילת משכנתאות חדשות ובמחזור משכנתאות קיימות. בזיק ייעוץ וליווי פיננסי ניתן ייעוץ מקצועי, אמין ואחראי ולא פחות חשוב - אובייקטיבי ובלתי תלוי בגורמים פיננסיים כאלה ואחרים. זיק ייעוץ וליווי פיננסי באה לייצג את האינטרס של הלקוח ומתוך ניתוח צרכיו ויכולותיו, אנו בונים את תמהיל (הרכב) המשכנתא המתאים ביותר עבורו ומלווים את הלקוח עד מועד חתימתו על הסכם ההלוואה בבנק. לקוחות זיק ייעוץ וליווי פיננסי נהנים מניסיון רב וממומחיות בניהול סיכונים פיננסיים, בכל תהליך נטילת המשכנתא או מחזור משכנתא קיימת.

asaf_zick5מי אני?

שלום,
שמי אסף זיק ואני המייסד והמנהל של זיק ייעוץ וליווי פיננסי. נשוי ואבא לשלושה ילדים.
אני בעל תואר שני במנהל עסקים (MBA) בהתמחות מימון, יועץ משכנתאות מוסמך, בעל רישיון ניהול השקעות מטעם רשות ניירות ערך ומנהל סיכונים מוסמך (CRM). 

המומחיות והיתרון שלי

לחסוך לכם כסף - הרבה כסף!

במהלך 20 השנים האחרונות מילאתי שורה של תפקידים בכירים בשוק ההון וביניהם: ניהול סיכונים פיננסיים, בקרת אשראי ורגולציה, ניהול השקעות (קופות גמל, קרנות השתלמות, קרנות נאמנות ותיקי ניירות ערך) וניהול סיכונים תפעוליים.
לאחר שנים רבות בתוך המערכת הפיננסית הישראלית, החלטתי להקים את זיק ייעוץ וליווי פיננסי מתוך רצון לעזור ולתרום מהידע הפיננסי הרב שצברתי, לציבור נוטלי המשכנתאות החדשות ובעלי המשכנתאות הקיימות. נטילת משכנתא חדשה היא נקודת ציון משמעותית ביותר עבור כולנו. בעוד שאנו חולמים על בית משלנו, לא לכולם יש את הידע בכל הנוגע להיבטים הפיננסיים והפרוצדורליים שכרוכים בנטילת משכנתא או במחזור שלה. בנקודה זו בדיוק אני נכנס לתמונה ומטרתי לסייע לכם בראש ובראשונה להבין לקראת מה אתם הולכים ולבנות עבורכם את תמהיל המשכנתא המותאם בדיוק עבורכם, כזה אשר יאפשר לכם לשלב בין החזר ההלוואה ושאר שאיפותיכם בחיים, עד לפירעון המשכנתא כולה.
בזיק ייעוץ וליווי פיננסי, אני רואה בית, עם כל המשמעויות שבמונח וכך אני מאמין שהלקוחות שלי צריכים להרגיש - בבית.

בתהליך נטילת משכנתא, הדבר החשוב ביותר הוא בניית התמהיל. זהו הרכב מסלולי ההלוואה שמרכיבים את סך ההלוואה. לשם כך דרושה מומחיות והבנה מעמיקה של הסיכונים הפיננסיים הגלומים בכל מסלול ומסלול והתאמתם ללקוחות בצורה מושלמת. לפיכך, דרוש לכם מומחה בעל ניסיון פיננסי עשיר.

בזיק ייעוץ וליווי פיננסי אתם מקבלים בדיוק את זה - שירות של מומחה פיננסי.

יש לכם את הביטחון שאתם נמצאים בידיים טובות, מקצועיות ואמינות שיעניקו לכם שקט נפשי בתהליך הכל כך משמעותי (ומסובך לעיתים) בחיים שלכם.
בעולם אומנויות הלחימה, לכל ספורטאי יש בפינה שלו את המאמן שלו. המאמן הוא הגורם הסמכותי, זה שמעודד, תומך ומדריך את הספורטאי לאורך הקרב המתרחש בזירה.
אני נמצא בפינה שלכם לכל אורך הדרך. אתם יכולים להרגיש בטוחים.

שיהיה בהצלחה,
אסף זיק.

אמנת שירות

ב"זיק ייעוץ וליווי פיננסי" אני רואה בלקוחות שלי שותפים ולפיכך רואה זהות אינטרסים ביני לבין ללקוחותיי. תפיסת עולם זו שמה אותי בנעלי הלקוחות שלי
ומגדירה את הערכים שלאורם אני מתנהל לטובת לקוחותיי.
הערכים שלי הם:

אמינות

אני מאמין כי לפני הכל צריך להיות 'בנאדם'.
כאחד כזה, אני מתחייב לנהוג באמינות, יושרה והגינות. אני מכבד ושומר על סודיות המידע ופרטיות לקוחותיי. כמו כן, אני מקפיד על עמידה וקיום ההתחייבויות החוזיות שהוסכמו ביננו.

מקצוענות ואיכות

מטרתי היא לספק ללקוחות שלי שירות מקצועי ואיכותי מהמעלה הראשונה.

טובת הלקוח במרכז

אני מייצג את האינטרסים של הלקוחות שלי ולא של גוף פיננסי כזה או אחר. אינני מתוגמל בשום צורה מאף גורם פיננסי שאני פונה אליו במסגרת השירות שאני מספק ללקוחותיי ולכן אני אובייקטיבי וחף מאינטרסים שעלולים לעמוד בסתירה עם האינטרסים של הלקוחות שלי.
טובת הלקוחות שלי היא מעל לכל.